Nasze Basie Kup Basię O nas Sklepy Warszawa Logowanie Koszyk

Nasze wartości

Specjaliści od marketingu mówią: „wyróżnij się albo zgiń”. Tak, chcemy się wyróżniać. Ale nie dla samego wyróżniania, bo to by było bez sensu. Chcemy udowodnić, że można produkować jedzenie wyjątkowo smaczne, w stu procentach zdrowe, pozbawione sztucznych dodatków i wolne od szkodliwej chemii, którą dosypuje się teraz praktycznie do wszystkiego.

Na czym dokładnie polega nasza filozofia działania?

Clean label – etykiety, które zaskakują długością

Nasza dewiza to dwa proste słowa: „nic więcej”. Wychodzimy z założenia, że im mniej składników, im mniej zbędnych dodatków – tym wyższa jakość finalnego produktu. Szalenie podoba się nam idea clean label, która zakłada używanie tylko naturalnych składników, których – ciekawostka – nazwy są łatwe do wymówienia.

Produkty, których nie trzeba magazynować

Każdy producent żywności ma swoje tajemne receptury. My nie kryjemy się z niczym. Jednym ze składników naszego sukcesu jest produkcja małych partii wyłącznie na zamówienie. Dzięki temu nie musimy tygodniami czy miesiącami przechowywać masła orzechowego w magazynie.

Składniki, które robią kolosalną różnicę

Wie­my, że pew­nych re­guł nie da się zła­mać. Nie moż­na zro­bić pysz­ne­go obia­du ze skład­ni­ków mar­nej ja­ko­ści. Tak sa­mo nie da się stwo­rzyć ide­al­ne­go ma­sła orze­cho­we­go z su­row­ców in­nych niż do­sko­na­łe. Dla­te­go tak wiel­ką wa­gę przy­wią­zu­je­my do ja­ko­ści każ­de­go skład­ni­ka ma­seł Ba­sia Ba­sia.

Miejsce produkcji

Nasze masła orzechowe i hummusy wytwarzamy dla Was w nowoczesnej przestrzeni, w której stworzenie włożyliśmy wiele serca i pracy. Wszystko co tu powstaje smakuje doskonale.

Piękno, które tkwi w szczegółach

Jesteśmy perfekcjonistami. Zwracamy ogromną uwagę na każdy detal. Można powiedzieć, że gdyby Steve Jobs żył i działał w naszej branży – byłby z nas dumny. Dlatego też jesteśmy kompletnie zakręceni na punkcie estetyki. Tak, zakręceni – to bardzo dobre słowo. Zwłaszcza w kontekście słoiczków Basia Basia.

W formie są bardzo proste i jednocześnie piękne, by po ich opróżnieniu – nikt nie chciał ich wyrzucać.

Genialne, prawda? ;)

Regulamin O nas FAQ B2B Sklepy Warszawa #BasiaBasia Wszelkie prawa zastrzeżone © ALPI smaki 2017